Ko kaže da u 3. ligi Republike Srpske nema fudbalskih majstora?

Asistencija sa pola terena i lob pogodak za prvi trijumf na strani

Indian Motorcycle BiH

Ambiciozan plan da se vrate u treću ligi Republike Srpske, fudbaleri Majevice iz Lopara dominantno su ostvarili prošle sezone kada su imali 15 bodova više od prvog pratioca!

U novu su ušli sa ciljem da budu stabilan trećeligaš i da naprave dobar temelj za eventualan napad u viši rang, a sudeći po trenutnom stanju na tabele ne ide im loše.

Nakon uvodonog “upoznavanja” sa jačim rangom od onog na koji su navikli, fudbaleri Majevice su počeli da ređaju pobede. Poslednju u tekućem šampionatu, a ujedno i prvu u gostima u trećem rangu, ostvarili su na gostovanju Partizanu iz Donje Trnove (3:1).

Posebno se izdvaja sjajan lob gol Maksimovića u 88. minutu za 2:1, i to posle još bolje asistencije Tomića sa pola terena – što je jasan pokazatelj da i u nižim ligama Republike Srpske postoje fudbalski majstori.

Kostić je prethodno doveo momke iz Lopara u vođstvo u prvom poluvremenu, da bi Despotović, takođe posle dodavanja Tomića, postavio konačan rezultat.

Majevica trenutno ima 12 bodova posle osam kola i u narednoj rundi dočekuju Lokanj, ekipu za dva koraka pozicioniranu ispred na tabeli.

Golove sa utakmice možete pogledati u videu, uz napomenu da direktnim linkom idete na “YouTube“.